DAB.EVOSTA3 40/180 Elektronické oběhové čerpadlo pro otopné systémy 60186077

Kód: 60186077
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Dab
4 405 Kč
Do 2-3 dnů

DAB.EVOSTA3 40/180 Elektronické oběhové čerpadlo pro otopné systémy 60186077

Detailní informace

Detailní popis produktu

Provozní rozsah: od 0,4 do 4,2 m3/h s výtlačnou výškou až do 8 m

Rozsah teploty kapaliny: od -10 °C do +110 °C

Pracovní tlak: 10 bar (1000 kPa)

Stupeň krytí: IPX5

Třída izolace: F

Instalace: s horizontální osou hřídele motoru

Standardní napětí: jednofázové 1x230 V - 50/60 Hz

Čerpaná kapalina: čistá, bez pevných částic minerálních olejů, neviskózní, chemicky neutrální, vlastnostmi blízká vodě (max. koncentrace glykolu 30%)

POUŽITÍ

Elektronická oběhová čerpadla s nízkou spotřebou energie určená pro cirkulaci vody, vhodná pro všechny typy domovních topných a klimatizačních systémů

VÝHODY

Moderní technologie synchronního motoru s permanentním magnetem a frekvenčním měničem, zajišťuje u nové řady oběhových čerpadel EVOTA3 vysokou účinnost ve všech aplikacích a přináší nemalé výhody v oblasti úspory energie. Z tohoto důvodu je nové oběhové čerpadlo EVOSTA3 v souladu s Evropskou směrnicí 2009/125/ES Erp (dříve Eup) a je připraveno vyhovět také požadavkům směrnice 2015 Erp (EEI≤0,18). Oběhové čerpadlo EVOSTA3 je vybaveno elektronickým zařízením, které zachycuje změny požadované systémem a dle toho automaticky přizpůsobuje výkon oběhového čerpadla, aby byla stále zajištěna optimální účinnost a minimální spotřeba energie.

Elektronické oběhové čerpadlo EVOSTA3 je také ideální jako náhrada za stará třírychlostní oběhová čerpadla, protože má kompaktní rozměry. Navíc se jedná o uživatelsky velmi jednoduchý produkt, díky jedinému tlačítku pro jednoduché postupné nastavení, odvzdušňovací zátce používané k odvzdušnění systému a odblokování hřídele motoru. EVOSTA3 má automatické odvzdušnění a displej zobrazující okamžitý průtok, okamžitou výtlačnou výšku a spotřebu energie ve wattech.

 KONSTRUKCE

Litinové těleso čerpadla s kataforézním nátěrem a mokroběžným motorem. Opláštění motoru je z nerezové oceli, oběžné kolo z technopolymeru. Hřídel motoru z keramiky a je uložena v grafitových ložiskách, která jsou mazána čerpanou kapalinou. Opláštění rotoru a statoru a uzavírací příruba jsou z nerez oceli. Opěrný kroužek z keramiky. Těsnicí kroužky z EPDM a odvzdušňovací zátka z mosazi. Díky vnitřnímu krytí motoru čerpadlo nevyžaduje žádnou formu přepěťové ochrany.

 KONTROLNÍ PANEL

Nastavení čerpadel EVOSTA3 lze upravit na ovládacím čelním panelu čerpadla. Čerpadla mají devět nastavení, které lze zvolit pomocí tlačítka MODE. Tři diody na přístroji ukazují aktuální nastavení.

EVOSTA3 má displej s následujícími údaji:

Zvolený provozní režim
Okamžitá spotřeba energie v W
Okamžitá výtlačná výška v m
Okamžitý průtok v m3/h

Doplňkové parametry

Kategorie: Oběhová čerpadla
Záruka: 5 let
Hmotnost: 2.22 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: