DAB plastová nádrž E.SYTANK (60161819)

Kód: 60161819
Neohodnoceno
Značka: Dab
23 294 Kč
Do 2-3 dnů

Plastová nádrž pro akumulaci vody o objemu 500 litrů. Dodávka je včetně připojovacího kitu pro zařízení e.sybox. Použítí této nádrže je například při posílení tlaku z vodovodního řadu.

Vybavení:
sací hadice se zpětnou klapkou
plnící ventil přívodu vody s plovákem
příprava pro připevnění k podlaze
objem 500 l s možností rozšíření propojením další nádrže
stanice E.SYBOX není součástí dodávky

Detailní informace

Detailní popis produktu

PLASTOVÉ NÁDRŽE PRO E.SYBOX
DAB.ESYTANK
Plastová nádrž pro akumulaci vody o objemu 500 litrů. Dodávka je včetně připojovacího kitu pro zařízení E.SYBOX. Použití této nádrže je například při posílení tlaku z vodovodního rozvodu.

ESYTANK - Vybavení:

sací hadice se zpětnou klapkou
plnící ventil přívodu vody s plovákem
příprava pro připevnění k podlaze
objem 500 l s možností rozšíření propojením další nádrže
Rozšiřovací nádrž pro E.SYTANK: je dodávána bez příslušenství nebo i s připojovací základnou E.SYDOCK. Nádrž může být připojena na třech stranách (z bočních a zadní strany), pomocí E.SYTANK spojovací sady lez systém rozšířit až na potřebnou kapacitu.

Spojovací sada se skládá z objímky PVC s těsněním (D.160 mm L= 150), 2PVC zarovnávacích trubek (D.50 mm x L= 60) a spojovací matice, pro možnost připojení 2-čerpadel. Tato sada umožňuje připojení několika E.SYTANK nebo mezi E.SYTANK a rozšiřovací nádrží.

Sada pro výtlak E.SYTANK. Volitelné příslušenství se skládá z 1" PP potrubí. Sada umožňuje připojení výtlaku pro samostatnou nádrž E.SYTANK nebo s pomocí SPOJOVACÍ SADY umožňuje propojení několik E.SYTANK a E.SYBOX k vytvoření tlakových posilovacích jednotek skládajících se z několika čerpadel a nádrží.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádrže
Hmotnost: 40 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: