KGEM TRUBKA KANALIZAČNÍ SN4 DN 200X2000mm 223020

Kód: 223020
Neohodnoceno
Značka: Osma
820 Kč
Skladem

KGEM TRUBKA KANALIZAČNÍ SN4 DN 200x2000mm 223020

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál – PVC
Při vývoji technologie TRIO byl kladen důraz na zvýšení využití potenciálu, který neměkčený polyvinylchlorid (PVC-U) jako vysoce vyspělá a léty prověřená surovina nabízí. Výsledkem jsou kanalizační trubky a tvarovky s dokonale hladkou vnitřní stěnou, odolnou proti abrazi, houževnatou vnější vrstvou,která odolává všem materiálům, běžně používaným pro obsyp potrubí a pružným jádrem, schopným odolávat zemním i kolovým tlakům.
• Ž ivotnost až 100 let• Chemick á odolnost• Od olnost proti otěru• T olerantnost k sedání terénu• Výborné hydraulick é vlastnosti.Těsnící elementy.Těsnost spojů je zajištěna jazýčkovými těsnicími elementy,
vyrobenými z odolných kaučuků, které jsou umístěny v drážce hrdla trubky. Těsnost je zachována rovněž i při deformaci nebo vychýlení trubky. KG–Systém (PVC)® je kompletní systém s širokým výběrem prvků – trubky kruhové tuhosti SN 4 a SN 8, umožňující dodatečné vkládání prvků a možnost napojení na další systémy (např. revizní šachty).
Popis
Kanalizační systém z neměkčeného polyvinylchloridu,kruhové tuhosti SN 4, vyráběný v souladu s ČSN EN 1401-1 a prEN 13 476.
Použití
Díky svým vlastnostem je určen jako kanalizační systém pro svodná potrubí pod budovami, kanalizační přípojky a stokové sítě s výškou krytí až 4 m.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kanalizace venkovní
Hmotnost: 7.52 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: