IVAR Klimatizace bez venkovní jednotky - IVAR.2.0 12HPIN (COMO12IC3II)

Kód: COMO10IC3II
1 hodnocení
Značka: Ivar
ZDARMAZDARMA 56 749 Kč
14989 image IVAR 20 8HP 10HP 10HPIN 12HPIN.ifresize 2000x2000
56 749 Kč 44 859 Kč
Momentálně nedostupné

IVAR Klimatizace bez venkovní jednotky - IVAR.2.0 12HPIN (COMO12IC3II)

CHARAKTERISTIKA POUŽITÍ
představuje převratné a designové řešení klimatizací
provedení bez venkovní jednotky
díky kompaktním rozměrům (hloubka pouhých 16 cm) a nízké hmotnosti jsou kladeny minimální požadavky na vnitřní a venkovní prostředí
může být instalována na jakoukoliv obvodovou stěnu, u podlahy nebo u stropu
vybavena dálkovým ovládáním a dotykovým displejem
přívodní a výstuppní otvory jsou zvenku vybaveny sklopnými mřížkami, které se otevírají, pouze když je jednotka v provozu
úroveň hlučnosti srovnatelná s klasickými splitovými klimatizacemi

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

představuje převratné a designové řešení klimatizací
provedení bez venkovní jednotky
výrobce INNOVA Itálie
díky kompaktním rozměrům (hloubka pouhých 16 cm) a nízké hmotnosti jsou kladeny
minimální požadavky na vnitřní a venkovní prostředí
může být instalována na jakoukoliv obvodovou stěnu, u podlahy nebo u stropu
vybavena dálkovým ovládáním a dotykovým displejem
přívodní a výstupní otvory jsou zvenku vybaveny sklopnými mřížkami, které se otevírají,
pouze když je jednotka v provozu
úroveň hlučnosti srovnatelná s klasickými splitovými klimatizacemi

díky nové aplikaci lze nyní zařízení řídit dálkově přes PC, tablet, chytrý telefon (podporuje Android,iOS, Windows)

Odvod kondenzátu
U modelů s provozním režimem vytápění, musí být k zařízení připojeno potrubí pro odvod kondenzátu. Elektroventil umožní odvod kondenzátu z vnitřní sběrné nádoby poté, co byla dosažena maximální hladina kondenzátu ve sběrné nádobě. U zařízení pouze pro chlazení musí být potrubí pro odvod kondenzátu připojeno pouze při provozu jednotky s nízkými teplotami v chlazené místnosti pod 23 °C.

V létě chladí, v zimě topí
Každé klimatizační a chladicí zařízení pracuje na principu tepelného čerpadla. To znamená, že může být technicky upraveno tak, že je možné v létě zařízením vnitřní místnosti chladit a v zimě vytápět.

Ovládání klimatizační jednotky IVAR.2.0
Dálkové ovládání, dotykový displej a řízení přes aplikaci iOS a Android. Při vývoji jednotky se myslelo na to, aby její obsluha byla co možná nejjednodušší. Kromě dálkového ovládání je jednotka vybavena dotykovým displejem, který umožňuje nastavení jakékoliv funkce. Displej je také vybaven zámkem pro zamezení neoprávněného použití jednotky. Je možné zcela deaktivovat „topný“ režim pouhým stiskem displeje. Jednotka poté pracuje pouze v režimu chlazení, bez nutnosti instalace potrubí k odvodu kondenzátu. Směr proudění vzduchu je také možno přizpůsobit pouhým stiskem jednoho tlačítka. Pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu můžete jednotky řídit dálkově pomocí Wifi.

Optimalizovaný výkon DC Inverter a Dual Power
Výkony klimatizační jednotky byly optimalizovány tak, aby bylo dosaženo správné teploty a co největší úrovně komfortu, a tedy i nízké spotřeby energie a hlučnosti. Díky pečlivé volbě izolačních materiálů je hlučnost srovnatelná s klasickými splitovými jednotkami a spotřeba energie je nyní výrazně snížena díky instalaci nových DC motorů ventilátorů. Díky funkci Dual Power je požadované teploty dosaženo za co nejkratší dobu.

Sklopné externí mřížky
Jednotka IVAR.2.0 je vybavena sklopnými klapkami na fasádě v místě přívodu a odvodu venkovního vzduchu, které se otevřou samotným prouděním venkovního vzduchu jednotkou. Otevírají se, když je jednotka v provozu, při vypnutí jednotky se automaticky uzavírají. Díky tomu je zajištěn lepší vnitřní komfort, méně prachu, hlučnosti a znečistění, méně častá údržba a také menší viditelnost zvenku.

 

V dnešní době trvalého zvyšování průměrných venkovních teplot a počtu tropických dní a nocí dochází k nárůstu požadavku na chlazení vnitřních prostor budov. Mnohdy je instalace sofistikovaného, a hlavně funkčního klimatizačního systému velký technický problém. Hlavně u budov památkově chráněných je často tento požadavek prakticky neřešitelný. Již několik let nabízí společnost IVAR CS jednoduché řešení — chlazení jednotlivých místností prakticky v jakýchkoli objektech. Tímto řešením je klimatizace bez venkovní jednotky IVAR.2.0.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klimatizace bez venkovní jednotky
Hmotnost: 48.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: