Dab AQUAJET 102 M/50 Domácí vodárna s tlakovou nádobou 50l 102M50L

Neohodnoceno
 
 

Dab AQUAJET 102 M/50 Domácí vodárna s tlakovou nádobou 50l 102M50L

Dostupnost Do 2-3 dnů
Běžná cena 9 679 Kč
7 650 Kč    
Kód produktu 102M50L
Značka Dab
Kategorie Domácí vodárny
Záruka 2 roky
 

DAB AQUAJET jsou automatické jednofázové samonasávací vodárny s vynikající sací schopností. Jsou určeny především pro zásobování domácností, ideální pro použití v drobných zemědělských a zahradnických systémech, v průmyslových službách, pro systémy mytí a hobby. 
Jsou charakterizovány použitím samonasávacího čerpadla JET, které může pracovat i s vodou obsahující vzduch, nebo rozpuštěné plyny.
Sestava je složena z nádrže s butylovým vakem se soupravou pro propojení s čerpadlem, tlakového spínače pro automatický provoz, manometru a kompletního čerpadla JET se zabudovanou ochranou proti nadměrnému oteplení vinutí elektromotoru s kompletním elektrickým připojením. Vše sestaveno a připraveno k montáži.

Čerpadlo JET je odstředivé čerpadlo s jedním oběžným kolem a vestavěným ejektorem. Oběžné kolo, difuzor i ejektor jsou z technopolymeru. Těleso čerpadla je litinové, mezistěna ucpávky a hřídel motoru jsou nerezové. Nosný mezikus a plášť motoru jsou z tlakově litého hliníku. Těsnění hřídele zajišťuje uhlík/keramická mechanická ucpávka.Motor je jednofázový, asynchronní, uzavřený, v provedení s trvale připojeným vestavěným  kondenzátorem, se zabudovanou ochranou vinutí proti nadměrnému oteplení, nuceně chlazený okolním vzduchem. Hřídel je uložena v masivních kuličkových ložiskách s trvalou tukovou náplní, která zajišťují tichý chod a dlouhou životnost.

Technické parametry:

Rozsah teploty kapaliny :  od 0°C do + 35°C
Čerpaná kapalina :  čistá, bez pevných látek a abrazivních látek, neagresivní, neviskózní, nekrystalizující, chemicky neutrální, vlastnostmi blízká vodě
Max. teplota okolí :  + 40°C
Max. pracovní tlak: 8 bar (800 kPA)
Dopravní výška :  50m
Průtok Qmax :  4,2m3/hod

Hmotnost 27 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: